Portfolio i2m

i2m portfolio
EBKF Manager
EBKF Manager

EBKF Manager to kompleksowa platforma Przemysłowego Internetu rzeczy (IIoT) składająca się z dedykowanej elektroniki, chmurowej aplikacji serwerowej, aplikacji Internetowej i aplikacji mobilnej pozwalająca na zdalne monitorowanie pracy maszyn i ich operatorów.

Zobacz projekt
EBKF Manager

BE LOYAL to dedykowana platforma płatnicza pozwalająca na dokonywanie płatności mobilnych na myjniach samochodowych. Platforma składa się z modułu elektronicznego instalowanego na myjniach samochodowych, aplikacji serwerowej oraz aplikacji internetowej i mobilnej.

Zobacz projekt
Platforma płatnicza BE LOYAL
Carwash Manager
Carwash Manager

Carwash Manager to aplikacja Internetowa i mobilna, która pozwala na zdalne zarządzanie myjnią samochodową. Aplikacja umożliwia zarówno kontrolę parametrów technicznych, jak i zarządzanie finansami. Ponadto aplikacja umożliwia prowadzenie programu lojalnościowego.

Zobacz projekt
EBKF Smart Gate

Dla Szwedzkiej firmy Washstop zrealizowaliśmy kompletna platformę płatniczo-lojalnościową. Rozwiązania składa się z dedykowanej aplikacji mobilne, aplikacji internetowej dla klientów oraz aplikacji internetowej do zarządzania programem lojalnościowym oraz aktywizacją użytkowników aplikacji.

Zobacz projekt
EBKF Smart Parking
EBKF Smart Parking
EBKF Smart Gate

JobRouter jest sprawdzoną platformą workflow. Udało nam się przeprowadzić już wiele udanych wdrożeń pojedynczych procesów jak i przeprowadzić pełne transformacje firm na cyfrowy sposób prowadzenia działalności i przepływu procesów biznesowych.

Zobacz projekt
EBKF Manager

CORONADIAG to prosta aplikacja internetowa, która na podstawie podanych przez użytkownika danych szacuje ryzyko bycia zarażonym wirusem SARS-COV2. Aplikacja powstała jako nasza odpowiedź na panikę związaną z klasyfikowaniem każdego kaszlu jako COVID-19.

CORONADIAG
EBKF Smart Parking
EBKF Smart Gate

Smart Gate to kompletne rozwiązanie pozwalające w pełni zautomatyzować obsługę bram parkingowych. Z powodzeniem może działać zarówno na obiektach przemysłowych jak i handlowych. Rozwiązanie składa się z sprzętu montowanego na parkingu (kamery, sterowniki, słupki płatnicze) oraz aplikacji chmurowej i internetowej. Rozwiązanie stworzyliśmy dla naszego partnera EBKF.

Zobacz projekt

Klienci i partnerzy

partner i2m RICOH
partner i2m Easy Robots